Proje Açıklaması

Seba Silva

Benzersiz bir orman manzarası Seba imzasıyla hayat buluyor

Bugünün ihtiyaçları düşünülerek zekice tasarlanmış Seba Silva dairelerinde; doğal ışık ve temiz hava ile beslenen yüksek yaşam kalitesi kesintisiz orman manzarası ile buluşuyor. Seba imzasının benzersiz prestijini taşıyan Seba Silva, İstanbul’un kuzeydeki yeni merkezinde kusursuz bir estetikle yükseliyor.

İstanbul Sarıyer Maden’de yer alan Seba Silva konutları, özel bahçeli 3+1 daire, 2+1 ve 3+1 çatı dublekslerinden oluşan kapalı otopark, havuz, ortak yeşil alan ve kapalı sosyal tesis alanına sahip 3 blok – 21 daireden oluşmaktadır.

Proje, mimari olarak modern tasarımı ile kent yaşamını; ortak yeşil alanları ve özel bahçe alanları ile doğal yaşamı kendi bünyesinde bir arada sunar. Tasarlanan arazi yerleşimi sayesinde her dairenin kesintiye uğramadan baktığı orman manzarası, aynı zamanda dairelere doğal ışık ve doğal hava sirkülasyonu da sağlar. İstanbul’da yeşile ve doğaya hasret kalanların aksine, Seba Silva konutları sakinlerine doğallığın zirvesinde bir hayat sunar.

Blok

3adet

Daire

21adet

Sosyal Alanlar

  • Havuz

  • Kapalı Otopark

  • Ortak Yeşil Alan

  • Kapalı Sosyal Tesis

  • Özel Bahçe

  • Ortak Bahçe

 

Kat Planları

Daire Tipleri

Otopark Kat Planı

Vaziyet Planları

Ulaşım

Merkezlere yakınlık, ve ulaşım kolaylığı…

Seba Silva Konutları lokasyon olarak, büyüyen İstanbul’un kuzeydeki yeni merkezlerine yakınlığı ve eski merkezlerine ulaşım kolaylığı ile dikkat çeker. Üçüncü köprü ve üçüncü havalimanına çok yakın olan proje, aynı zamanda Sarıyer Tüneli ile İstanbul’un en önemli iş merkezlerinden biri olan Büyükdere Caddesi’ne bağlanır.

Proje, önemli akslara ulaşım rahatlığının yanında mahalle hayatını da bünyesinde barındırır. Etrafında yer alan okullara, üniversitelere ve Sarıyer’in merkezine yakınlığı ile çocuğunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz eğitim kurumları veya resmi kurum ve hastaneler hemen yanı başınızda bulunur. Böylece Seba Silva Konutları çevresinde barındırdığı değerler ile sosyal olanaklara önem verenleri de kendine çeker.